Wyszukaj treść

ELWOZ Sp. z o.o.

ul. Szklana 44
83-334 Miechucino
elwoz.pl
ELWOZ Sp. z o.o.

Tel. +48 58 684 77 66

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Nieprzerwanie od ponad 45 lat realizujemy z roku na rok bardziej prestiżowe, zaawansowane technologicznie i logistycznie inwestycje budowlane.

Jakość naszej pracy każdego dnia doceniają dziesiątki tysięcy osób: pracujących, uczących się, wypoczywających i mieszkających w inwestycjach przez nas realizowanych. 

Realizując nasze projekty budowlane korzystamy z własnego nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu. Posiadamy własną bazę serwisową, certyfikowany dział produkcji oraz stale powiększającą się bazę transportową. Pozwala nam to na zapewnienie najwyższej jakości usług potwierdzanych od 2001 roku certyfikatem ISO 9001: 2000. Dla zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług zatrudniamy najlepszych fachowców którzy cały czas szkolą się w swoich profesjach.

Od dnia założenia firmy przez Kazimierza Woźniaka do chwili obecnej nadrzędną dewizą która przyświeca ponad 500 pracownikom firmy jest wykonywanie prac solidnie, na jednakowo wysokim jakościowo poziomie, ze sprawdzonych materiałów i podzespołów. Wielu naszych Klientów może potwierdzić, że trafnym stwierdzeniem jest motto naszej firmy "Zadowolenie klientów jest najważniejsze".

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO