piątek, 20 sierpień 2021 11:20

Nowe Mobilne Centrum Szkoleń De Dietrich - Moblab OZE

Nowe Mobilne Centrum Szkoleń De Dietrich - Moblab OZE

 

W połowie marca tego roku swoją działalność rozpoczęło kolejne Mobilne Centrum Szkoleń De Dietrich, zwane potocznie Moblabem OZE.

 

Po Moblabie NOZE, w którym prezentowaliśmy najciekawsze rozwiązania z segmentu kotłów gazowych, przyszedł czas na odnawialne źródła energii i technologię pomp ciepła.

 

Moblab OZE powstał w samochodzie dostawczym Mercedes Sprinter. Wnętrze jego specjalnie wykonanej przestrzeni ładunkowej odpowiednio zaaranżowano, a z zewnątrz samochód oklejono nowocześnie zaprojektowaną, przyciągającą wzrok grafiką. Dzięki specjalnie przygotowanej konstrukcji, można otworzyć jedną stronę burty samochodu, która służy jako podest, i wejść do środka. Wewnątrz zamontowano pokazowe urządzenia De Dietrich - pompy ciepła: Alezio M, Alezio M V200 oraz HPI S.

- Do uruchomienia tego projektu skłonił nas spektakularny sukces Moblabu NOZE, w którym przez kilka lat działalności przeszkoliliśmy tysiące osób. Nie bez znaczenia był też fakt, że nasze szkolenia w ośrodkach szkoleniowych we Wrocławiu i Grodzisku Mazowieckim cieszą się ogromną popularnością i mimo chęci nie zawsze jesteśmy w stanie przyjąć na szkolenia wszystkich chętnych. Moblab OZE jest więc dobrym uzupełnieniem naszej oferty szkoleniowej - mówi Marcin Detnerski, Manager Działu OZE.

Mobilne Centrum Szkoleń OZE działa dopiero od kilku miesięcy, a w szkoleniach wzięło w nim udział już około 750 osób - głównie instalatorów i pracowników hurtowni. Moblab OZE codziennie jeździ po całej Polsce, a grafik ma wypełniony niemal po brzegi. Gości na targach branżowych i różnych imprezach okolicznościowych u partnerów handlowych firmy BDR Thermea. Szkolenia mają charakter prezentacji produktowej i naocznego zapoznania uczestników z ofertą urządzeń OZE marki De Dietrich.

* Dzięki Moblabowi OZE zwiększamy zaangażowanie instalatorów i naszych partnerów handlowych, którzy mogą dotknąć urządzenia i z bliska poznać jego pracę. Zależało nam, aby nasza oferta stała się czymś więcej niż tylko katalogiem produktów i znalazła realne potwierdzenie w rzeczywistości – mówi Marcin Detnerski, Manager Działu OZE.

W najbliższym czasie Moblab OZE będzie odwiedzał naszych partnerów handlowych na Podkarpaciu.

 

Sieć Budowlana na Facebooku Sieć Budowlana na Twitterze Kanał Sieci Budowlanej na YouTube
Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1, 30-363 Kraków | NIP PL 6793006347

tel.: +48 12 262 92 84, fax.: +48 12 262 92 84
Konto: mBank S.A. oddział Korporacyjny Kraków | PL 83 1140 1081 0000 4266 4600 1001
KRS 0000329195 | Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy w Krakowie
©2010-2021 SiecBudowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności | RODO