ZINO Sp. z o.o.

ul. Wolności 3
05-091 Ząbki
www.zino.pl
sklep.zino.pl
ZINO Sp. z o.o.

Tel. +48 22 762 44 10

Fax +48 +48 22 762 44 10

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Jesteśmy dostawcą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Naszą siłą jest wysoka specjalizacja i stała dostępność towarów. Specjalizujemy się w systemach ociepleń, hydroizolacji, izolacji akustycznej, systemach suchej zabudowy. Sprzedajemy kleje, grunty, farby, lakiery, narzędzia i różnego rodzaju taśmy. 

Obsługa klienta odbywa się w dwóch hurtowniach (Marki i Józefów) oraz w sześciu sklepów stacjonarnych i sklepie internetowym.

Działamy od 1992 r.

Od początku naszej działalności rozbudowujemy sieć własnych magazynów hurtowych i punktów sprzedaży. Naszym zasięgiem obejmujemy aglomerację warszawską i powiaty ościenne. W tej chwili zapraszamy do naszego centrum dystrybucyjnego w Markach, hurtowni w Józefowie oraz do składów budowlanych w Ząbkach, Ursusie, Nadarzynie, Łomiankach, Mińsku Mazowieckim.

Zapraszamy Państwa do współpracy przy realizacji inwestycji o różnej wielkości. Pracująca z nami od lat wysoko wykwalifikowana kadra, pomoże prawidłowo wycenić Państwa zapotrzebowanie i podpowie właściwe technologie. Po zakupie towar dowieziemy własnym transportem.

Oferta

Pełnie naszej oferty można obejrzeć w naszym sklepie internetowym. Towar ze sklepu możemy wysłać, można go także odebrać osobiście w jednym z naszych punktów sprzedaży. Aktualizujemy swoją ofertę co kilka dni, wprowadzając nowe artykuły w promocyjnych cenach.