wtorek, 31 grudzień 2019 19:10

Zestawienie najlepszych kotłów gazowych od De Dietrich

Zestawienie najlepszych kotłów gazowych od De Dietrich

 

Kondensacyjne kotły gazowe stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Wynika to przede wszystkim z tego, że są to urządzenia bardzo komfortowe i niezawodne, a także przyjazne środowisku.

Obecnie możemy znaleźć wiele propozycji, dlatego przygotowaliśmy zestawienie dwóch najlepszych kotłów od marki De Dietrich. 

Nowoczesne urządzenia grzewcze takie, jak kondensacyjne kotły gazowe wyposażone są w niemal kompletny osprzęt kotłowni. Posiadają pompę, naczynie przeponowe, a niektóre z nich mają zintegrowany podgrzewacz c.w.u. Kotły kondensacyjne są zdecydowanie mniej awaryjne niż inne urządzenia na paliwo stałe oraz nie wymagają częstych przeglądów. 

Mocny. Ceniony. Rewelacyjny

Seria kotłów kondensacyjnych MCR3 evo jest wyjątkowo odporna na osadzanie się kamienia kotłowego, co wpływa na długie okres bezawaryjnego działania. Bardzo prosta w obsłudze regulacja za pomocą uaktualnionej konsoli sterowniczej z wyświetlaczem pozwala użytkownikowi samodzielnie programować urządzenie, a także na bieżąco sprawdzać jego pracę. Inteligentny system informuje właściciela o stanie technicznym oraz pracy kotła, pokazując na ekranie odpowiednie komunikaty. Dodatkowo, nowoczesna konstrukcja pozwala również na zdalne sterowanie Smart TC. 

Nową serię powiększono o wersję kotła jednofunkcyjnego MCR3 evo 15T oraz zmodernizowany model kotła 35kW MCR3 evo 35T. Cała linia posiada unikalną 8 - letnią gwarancję. To kompaktowe i oszczędne rozwiązanie do domów nowych i modernizowanych, dopasowane do potrzeb klientów. Innowacyjna technologia sprawia, że ogrzanie pomieszczeń, jak i ciepłej wody jest jeszcze prostsze i szybsze. 

Urządzenie klasy premium 

Kondensacyjny kocioł gazowy z serii Evodens AMC kontynuuje najlepsze tradycje kotłów De Dietrich z segmentu premium. Urządzenie dostępne w wersji jedno- i dwufunkcyjnej, charakteryzuje się klasą efektywności energetycznej: “A” dla c.o. i “A” dla c.w.u. (“B” dla wersji BIC). Warto zwrócić uwagę na niską emisję zanieczyszczeń i roczną sprawność eksploatacyjną wynoszącą aż do 109%. Całość uzupełnia palnik gazowy ze stali nierdzewnej z całkowitym wstępnym zmieszaniem, modulujący od 22 do 100% mocy oraz moduł hydrauliczny wyposażony w zespół do zdalnego, automatycznego napełniania instalacji. Kocioł został wyposażony w konsolę sterowniczą DIEMATIC Evolution, charakteryzująca się intuicyjnym dostępem do wszystkich ustawień urządzenia oraz czujnik zewnętrzny.

Kotły gazowe są bardzo ekonomiczne i ekologiczne, ponieważ należą do niskotemperaturowych źródeł ciepła. Urządzenia tego typu cieszą się dużo większą wydajnością, a my oszczędzamy przy tym opłaty za gaz. 

 

Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1, 30-363 Kraków | NIP PL 6793006347

tel.: +48 12 262 92 84, fax.: +48 12 262 92 84
Konto: mBank S.A. oddział Korporacyjny Kraków | PL 83 1140 1081 0000 4266 4600 1001
KRS 0000329195 | Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy w Krakowie
©2010-2019 siecbudowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności | RODO