piątek, 23 kwiecień 2021 09:33

Skorzystaj z korzyści wynikających z członkostwa w Klubie Złotego Instalatora od De Dietrich

Skorzystaj z korzyści wynikających z członkostwa w Klubie Złotego Instalatora od De Dietrich

Prosty i przejrzysty system naliczania punktów, dodatkowe premie finansowe to tylko kilka benefitów, jakie czekają członków Klubu Złotego Instalatora. Program w tamtym roku został ulepszony oraz rozszerzony, dzięki czemu instalatorzy mogą czerpać jeszcze większe korzyści.

Nowa formuła opiera się na elektronicznym systemie naliczania punktów, co znacznie ułatwia dostęp do informacji i przyspieszyła całą procedurę.

Jakie są korzyści z uczestnictwa w programie?

Każdy z członków może skorzystać z:

  • premii serwisowej – udzielana jest ona za wpis do ewidencji SKG, czyli uruchomienie urządzenia,
  • premii za promocję sprzedaży – udzielana jest ona w postaci dopłaty za montaż,
  • premii punktowej za promocję sprzedaży, która pozwala na wyjazd szkoleniowy (Szkolenie Pod Palmami KZI) lub wymianę na środki pieniężne.

UWAGA! Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej i w trosce o zdrowie oraz bezpieczeństwo członków wyjazd wakacyjny został zawieszony.

Premiowanie urządzeń De Dietrich polega na przyznawaniu punktów za wskazane produkty. Aby dołączyć do programu należy wejść na stronę.

Dokonanie wyboru rozliczania premii wymienionych w ramach nowej platformy Programu Lojalnościowego KZI daje szereg korzyści. Przede wszystkim znacznie ułatwia formę rozliczenia, ponieważ zdejmuje z instalatora konieczność wystawiania i przesyłania do BDR Thermea Poland faktur za wykonane usługi uruchomienia lub montażu, a przysługujące z tego tytułu środki finansowe automatycznie są przelewane na kartę przedpłaconą MASTERCARD. Członkowie mogą zdecydować o rozliczaniu każdej z tych premii, rejestrując się na platformie programu.

Szkolenie Pod Palmami

Zmianie uległy także zasady przyznawania premii za promocję sprzedaży, która uprawnia do udziału w corocznym, wakacyjnym wyjeździe zwanym Szkoleniem Pod Palmami KZI, które przysługuje za zgromadzenie w ciągu roku odpowiedniej ilości punktów za redystrybucję produktów BDRTP. Ilości punktów przysługujące poszczególnym grupom urządzeń oraz szczegóły o programie znajdują się na stronie internetowej programu: https://dedietrich.pl/klub-zlotego-instalatora/. Nie czekaj i już teraz dołącz do klubu i zacznij czerpać korzyści.

Sieć Budowlana na Facebooku Sieć Budowlana na Twitterze Kanał Sieci Budowlanej na YouTube
Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1, 30-363 Kraków | NIP PL 6793006347

tel.: +48 12 262 92 84, fax.: +48 12 262 92 84
Konto: mBank S.A. oddział Korporacyjny Kraków | PL 83 1140 1081 0000 4266 4600 1001
KRS 0000329195 | Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy w Krakowie
©2010-2021 SiecBudowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności | RODO