wtorek, 31 grudzień 2019 19:07

Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2019

Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2019

 

Wygoda i piękny wygląd. Trwałość i niezawodność, a także wysoka jakość wykonania. Raport z najnowszych badań konsumenckich mówi, że tak kojarzą się bramy garażowe marki Hörmann.

W tej kategorii w konkursie Konsumencki Lider Jakości 2019 producent otrzymał pierwsze miejsce i Złote Godło.

Firma Hörmann po raz kolejny nagrodzona została w tym ogólnopolskim promocyjnym programie konsumenckim, którego celem jest wyłonienie najlepszych jakościowo dostępnych na polskim rynku marek i produktów. Każda następna edycja konkursu przeprowadzana jest na większej próbie badawczej. W tym roku przekroczyła ona 15 000 respondentów

Podobnie jak w latach poprzednich ankietowani mówili o bardzo dobrej izolacyjności cieplnej bram segmentowych firmy Hörmann. Podkreślano jednak nie tylko ich energooszczędność, ale także komfort użytkowania. Także ten, który wynika z zastosowania innowacyjnego systemu wentylacji garażu. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba obawiać się w nim wilgoci, a co się z tym wiąże – także pleśń i korozja nie mają do niego wstępu. 

Duragrain – wzory piękne Ankietowani szczególnie jednak zwracali uwagę, na to że wysoka termoizolacyjność i wygoda użytkowania segmentowych bram garażowych firmy Hörmann idą w parze z ich pięknym, bardzo ciekawym wzornictwem.
W minionym roku producent wprowadził bowiem do oferty 24 unikatowe wzory powierzchni bram segmentowych LPU 42 – DURAGRAIN. To efekt innowacyjnej, wiele lat testowanej przez firmę Hörmann technologii druku, która umożliwia nanoszenie na płytę bramy różnych wzorów z fotograficzną wiernością.

Zewnętrzna powierzchnia bramy do złudzenia przypominać zatem może np. beton, zardzewiałą stal, przetarte drewno, bambus, rozmaite gatunki egzotycznego drewna, a także inne intrygujące materiały. To pozwala na harmonijne wkomponowanie bramy nawet w bardzo nietypową elewację, na zaaranżowanie oryginalnego, niepowtarzalnego otoczenia domu.

- Niezmiernie cieszy fakt, że konsumenci doceniają nasze starania, by jak najszybciej reagować na pojawiające się nowe trendy w architekturze. To dla nas spora satysfakcja, że po latach poszukiwań i testów opracowaliśmy technologię, dzięki której nasze bramy garażowe mają nie tylko doskonałe parametry techniczne, ale także oryginalne, unikatowe wzornictwo, które w żaden sposób nie ogranicza architektonicznej wyobraźni – mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o. W bliskiej przyszłości, dzięki bramom z powierzchnią Duragrain, możliwe będzie realizowanie całkowicie indywidualnych architektonicznych wizji oraz błyskawiczne odpowiadanie na potrzeby zmieniającego się rynku. Nowa technologia umożliwia bowiem wykonanie bramy garażowej z dowolnym nadrukiem. Zmiana wzoru to jedynie aktualizacja oprogramowania drukarki.

Ceniona przez ankietowanych trwałość bram garażowych firmy Hörmann to m.in. także wyjątkowa trwałość wzorów Duragrain. Ta dekoracyjna powłoka pokryta jest specjalnym lakierem ochronnym, utwardzonym światłem ultrafioletowym.

- To trwałość na miarę Złotego Godła – mówi prezes Horała. Po wielu latach użytkownicy bramy przekonają się jak twarda i odporna na uszkodzenia, zarysowania, ścieranie i promieniowanie jest powierzchnia Duragrain – dodaje.

 

Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1, 30-363 Kraków | NIP PL 6793006347

tel.: +48 12 262 92 84, fax.: +48 12 262 92 84
Konto: mBank S.A. oddział Korporacyjny Kraków | PL 83 1140 1081 0000 4266 4600 1001
KRS 0000329195 | Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy w Krakowie
©2010-2019 siecbudowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności | RODO