Metal, który zdobi balkon

Metal, który zdobi balkon

Newsroom | piątek, 21-07-2023

Balkonowe barierki zaszły rdzą, a metalowe meble wymagają odnowienia? Z Dekoral można odświeżyć różnorodne elementy z metalu i urządzić na balkonie urokliwy zakątek, by odpocząć na świeżym powietrzu w letnie poranki czy ciepłe wieczory.

Zaaranżowany z pomysłem, zadbany balkon może być stylową wizytówką domu i efektownym przedłużeniem salonu czy sypialni. Jeśli jednak pod wpływem działania czynników atmosferycznych, jego metalowe elementy uległy korozji, konieczne jest ich zabezpieczenie. Efektownym i skutecznym rozwiązaniem 3w1 będzie Emalia Antykorozyjna Dekoral, przeznaczona do aplikacji bezpośrednio na rdzę, dzięki czemu odnowić można nawet bardzo zniszczoną balkonową balustradę bez konieczności stosowania oddzielnych produktów. Barierki w odcieniu Zieleń Mchu będą pięknie współgrać z barwą roślin, a pozornie niepasujące do siebie donice w różnych kształtach i kolorach wizualnie wzbogacą przestrzeń.

Inspirowane dawnym stylem żeliwne meble zyskają nowy blask, gdy pomalujemy je emalią Dekoral w antracytowym kolorze. Głęboka szarość, jako lżejszy odpowiednik klasycznej czerni, zachowa wysoce elegancki charakter i będzie urokliwie komponować się z kwiatami o wyrazistych kolorach. Szykowną dekoracją będą bogate zdobienia na krzesłach i stole, które mocniej zaznaczą wysmakowany styl balkonowej aranżacji.

Więcej o tym, jak krok po kroku z wykorzystaniem emalii antykorozyjnej Dekoral można zabezpieczyć metal znajduje się na stronie →

Film