Vaco Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław
vaco.com.pl
Vaco Sp. z o.o.

Tel. +48 +48 71 750 73 00

Fax +48 +48 +48 71 750 73 01

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

20 lat doświadczenia

VACO to gwarancja współpracy z doświadczonymi profesjonalistami z branży Pest Control. Spółka powstała w 1997 roku. Od 2002 roku świadczy usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. VACO jest największym w Polsce przedsiębiorstwem w branży zabezpieczeń przed szkodnikami. Zespół VACO liczy 200 pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, w tym 100 przeszkolonych pracowników technicznych.

Wiedza i Edukacja

Przeszkoliliśmy ponad 50 tys. pracowników naszych klientów w zakresie ochrony przed szkodnikami, zgodnie z założeniami systemu HACCP, normami ISO oraz standardami takimi jak IFS, BRC, AIB. W systemie e-learning przeszkoliliśmy 3 500 pracowników sektora spożywczego. Oferujemy szkolenia Biologa terenowego.

4 regiony - Dostępność i krótki czas reakcji

Działamy w ramach czterech regionów operacyjnych z siedzibami we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Gdyni. Pracownicy techniczni są przeszkoleni i posiadają odpowiedni sprzęt. Mieszkają we wszystkich częściach Polski, nie dalej niż 50 km od każdego z naszych klientów. Dzięki temu, oferujemy krótkie czasy reakcji od zgłoszenia do interwencji VACO.

Własne Rozwiązania

Zaprojektowaliśmy, opracowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji własną linię urządzeń do monitorowania i zwalczania szkodników oraz linię profesjonalnych preparatów dla klientów detalicznych. Współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu i środków do utrzymania czystości i higieny, co pozwala nam zaoferować najwyższe standardy świadczenia usług.

Nowoczesne Technologie

VACO dysponuje najnowocześniejszą technologią DDD. Dzięki temu możliwy jest optymalny wybór stosowanej metody zwalczania szkodników. Projektujemy rozwiązania dopasowane do warunków lokalnych i charakteru działalności naszych klientów. VACO wdraża u swoich klientów elektroniczny system zarządzania usługami Pest Control – VMS RocNet.

Normy i Standardy

Nasze usługi są zgodne ze standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej m.in.: posiadamy Zintegrowany System Zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, zgodny z normami ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018. W 2016 roku wdrożyliśmy normę EN 16636:2015 – potwierdzającą europejskie standardy w świadczeniu usług deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji.