Magnezyt Polska

magnezyt-polska.pl
Magnezyt Polska

O firmie

Magnezyt Polska Sp.z o.o. jest pierwszą w kraju firmą dostarczającą system suchej zabudowy w oparciu o nowy na rynku polskim materiał – płyty magnezowe «MAGNECO».

Jest on bardzo zbliżony do powszechnie znanego systemu wykończenia wnętrz w oparciu o różnego rodzaju płyty i szkielet stalowy (drewniany). Dzięki dużemu doświadczeniu w systemach suchej zabudowy oraz produkcji samej płyty, Magnezyt Polska jest bez wątpienia jedyną firmą, która w sposób najbardziej kompletny może zaprezentować wszystkie, niewątpliwe zalety tego systemu.

Na rynku polskim płyta «MAGNECO» została już zaprezentowana w największych marketach budowlanych, na targach Sieci Budowlanej jak również przedstawiona wielu producentom budownictwa szkieletowego i panelowego.

Spotkała się z dużym zainteresowaniem głównie dlatego, że jest materiałem zdrowym, ekologicznym a posiadając w swym składzie związki magnezu (tlenek i chlorek) jest odporna na pleśnie, grzyby, ogień i wodę, będąc równocześnie materiałem łatwym do obróbki (płytę z cementu magnezowego tnie się zwykłym nożem!). Jednocześnie wykazują się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi.

Zastosowanie płyt magnezowych «MAGNECO» jest wielorakie-ściany, elewacje, sufity, podłogi. Przewaga płyt magnezowych nad powszechnie stosowanymi płytami (g-k,osb) polega jednak na tym, że poradzą sobie w każdych warunkach wilgotnościowych, ogniowych czy pogodowych (fasada).

Dzięki swojemu składowi chemicznemu zapewniają w pomieszczeniu wyjątkowe warunki zdrowotne (płyty są antyalergiczne), nie posiadają też żadnych szkodliwych dodatków.

Oferują komfort użytkowania na długie, długie lata. Magnezyt Polska, oferując system płyt magnezowych «MAGNECO» wpisuje się w światowe tendencje rozwoju budownictwa, stawiając ekologię i zdrowie na pierwszym miejscu.

Wizja

Chcemy odgrywać rolę wiodącego producenta i dostawcy systemu płyt magnezowych «MAGNECO» w Europie, oferując produkt o najlepszych parametrach, uzyskanych w oparciu o wieloletnie doświadczenie i nowoczesną technologię produkcji.

Misja

Naszą misją jest dostarczenie klientom systemu budownictwa, spełniającego najwyższe wymagania w zakresie ekologii i bezpieczeństwa użytkowania, które bazują na:
-produkcie o wyjątkowych walorach zdrowotnych i użytkowych;
-przyjaznej i prostej technologii montażu;
-permanentnym rozwoju technologii produkcji i innowacji;
-trwałych, transparentnych relacjach z klientami i obopólnej satysfakcji z prowadzonego biznesu;
-szeroko pojętym wsparciu i doradztwie.