Kreisel

ul. Szarych Szeregów 23
60-462 Poznań,
www.kreisel.pl
Kreisel

Tel. +48 +48 61 846 79 00

Fax +48 +48 +48 61 846 79 29


O firmie

KREISEL Technika Budowlana należy do czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Łączymy niemiecką precyzję i polską pracowitość. Jesteśmy jednym z liderów sektora chemii budowlanej – wytwarzamy m.in. kleje do płytek, gipsy oraz tynki. Stale rozwijamy zakłady oraz sieć handlową. Szczegółowy wykaz wszystkich, dostępnych produktów, znajdą Państwo w odrębnych zakładkach ofertowych.

Początki naszej działalności sięgają 1976 roku, kiedy to Norbert Kreisel uruchomił pierwszy zakład na terenie Niemiec. Przez 40 lat budowaliśmy swoją pozycję rynkową, dzięki czemu dziś wchodzimy w skład elitarnej, Europejskiej Grupy budowlanej FIXIT GRUPPE, dysponującej 62 fabrykami w 19 krajach pod markami KREISEL, HASIT, RÖFIX oraz FIXIT.

W 1993 r. wkroczyliśmy na rynek polski, zakładając spółkę KREISEL Polska w Poznaniu. W tym samym mieście ulokowaliśmy swój pierwszy zakład produkcyjny, a także centrum zarządzania i marketingu, w którym po dziś dzień zapadają wszystkie kluczowe decyzje. Współcześnie KREISEL Polska posiada sześć zakładów produkcyjnych – w Poznaniu (centrala), w Będzinie k/Katowic, w Ujeździe k/Tomaszowa Mazowieckiego, w Kaliskach Kujawskich k/Lubienia, w Rogowcu k/Bełchatowa oraz najnowszy, w Ostrołęce. Od 2005 roku kierujemy też kopalnią kruszyw i piasku EuroKrusz w Nowym Mieście nad Pilicą.

KREISEL oferuje bogatą gamę wysokogatunkowych, nowoczesnych materiałów budowlanych, umożliwiających budowę, remont i dekorację mieszkań, domów i biur. Wśród nich najważniejsze to:

  • zaprawy klejące – np. kleje do siatek i styropianów,
  • tynki zewnętrzne i wewnętrzne – zaprawy tynkarskie i tynki dekoracyjne,
  • gipsy, środki gruntujące i izolujące,
  • wylewki samopoziomujące, zaprawy wyrównujące,
  • zaprawy murarskie,
  • masy spoinujące,
  • farby elewacyjne i gładzie,
  • systemy ociepleń ścian zewnętrznych budynków (na styropianie i wełnie),
  • preparaty czyszczące i konserwujące.

Wyroby KREISEL Polska są nagradzane w konkursach i zyskują uznanie ekspertów branży budowlanej. Byliśmy wielokrotnym laureatem Medalu Europejskiego, Złotego Lauru Konsumenta oraz licznych wyróżnień w kategorii ,,Firma roku”.

Podstawą naszych sukcesów jest nowoczesność rozwiązań, odpowiadająca standardom europejskim. Wszystkie produkty KREISEL są poddawane sumiennej kontroli w każdej fazie wytwarzania. Zajmują się tym certyfikowane laboratoria zlokalizowane w każdym zakładzie KREISEL. Ponadto, stawiamy na ochronę środowiska, dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. ekologiczne tynki gipsowe, biofarby i szereg innych, przyjaznych przyrodzie rozwiązań budowlanych.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z jednym z oddziałów  KREISEL Polska. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i wątpliwości. Istnieje również możliwość skorzystania z formularza online – w sprawach dotyczących dystrybucji materiałów budowlanych i innych kwestiach związanych z naszą działalnością.