Wyszukaj treść

AmeriGas Polska

www.amerigas.pl
AmeriGas Polska

O firmie

"Tam, gdzie Ty” rozumiemy, jako konkretne miejsce w Twoim życiu, z konkretną konstelacją potrzeb i wymagań. Jesteśmy tam, gdzie Ty, dopasowujemy energię do Twoich, zmieniających się potrzeb. Dzięki nam zyskujesz wygodę, bo wiesz, że możesz zawsze na nas polegać, bo masz świadomość, że jesteśmy zawsze obok Ciebie, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

O AmeriGas

AmeriGas Polska jest jedną z czołowych firm w branży LPG w Polsce. Dystrybuujemy gaz w butlach dla klientów indywidualnych i przemysłowych oraz zbiorniki gazowe do celów grzewczych i produkcyjnych. Jako jedyna firma w Polsce oferujemy superlekkie butle gazowe nowej generacji, które można podłączyć bez użycia narzędzi. AmeriGas Polska jest częścią UGI International - jedną z części biznesu amerykańskiego koncernu UGI Corporation.

Efektywna sieć dystrybucji

Efektywna sieć dystrybucji to podstawa efektywnego biznesu. Dlatego posiadamy optymalnie rozlokowane terminale i rozlewnie gazu płynnego, a zamówienia dostarczamy nowoczesną flotą cystern i aut dostosowanych do przewozu gazu w butlach.
Dzięki temu możemy zapewnić szybkie, terminowe i optymalne kosztowo dostawy na terenie całej Polski.

Certyfikaty

Opinie klientów oraz liczne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa potwierdzają, że nasze butle gazowe oraz zbiorniki na gaz płynny są w pełni bezpieczne i godne zaufania. Jesteśmy tego pewni, ponieważ nasze produkty przechodzą szczegółowe testy jakości i bezpieczeństwa oraz regularne przeglądy techniczne.

Procedury

Na każdym kroku dbamy o potrzeby naszych klientów. Z tego powodu wszystkie nasze produkty przechodzą szczegółowe testy jakości oraz bezpieczeństwa. Dzięki temu mamy pewność, że do sprzedaży trafiają jedynie sprawdzone i prawidłowo funkcjonujące butle gazowe.

Najlepsza obsługa Klienta

Stale dbamy o Twój komfort użytkowania gazu płynnego AmeriGas, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że do nas zadzwonisz.

Oferta

Szukasz zbiornika dla domu lub biura?

Wiemy, jak bardzo cenisz sobie komfort i funkcjonalność w swoim domu. Właśnie dlatego zadbaliśmy, by nasza instalacja zbiornikowa na gaz płynny była bezobsługowa, dzięki czemu Ty będziesz miał więcej czasu na to co jest naprawdę ważne.

Szukasz zbiornika na gaz do swojego gospodarstwa?

Zbiorniki na gaz LPG od AmeriGas to gwarancja wygodnego użytkowania – bez konieczności martwienia się o dostawy. Z naszymi zbiornikami zawsze możesz sprawdzić on-line, ile gazu znajduje się w zbiorniku, i samemu zamówić dostawę lub zlecić AmeriGas automatyczne dostawy, gdy poziom gazu w zbiornikach spadnie do określonego poziomu.

Szukasz zbiornika do swojego przedsiębiorstwa?

Niezależnie od tego, z jakiej jesteś branży, zbiorniki na gaz LPG to doskonałe źródło energii dla Twojej firmy. Bezpieczeństwo to podstawa użytkowania gazu. Stworzyliśmy dla Ciebie asortyment, który zyskał liczne certyfikaty bezpieczeństwa i przede wszystkim – zaufanie klientów.

Szukasz zbiornika dla Twojej firmy?

Twoja wygoda użytkowania zbiornika to nasz priorytet. Właśnie dlatego przygotowaliśmy najbardziej komfortową ofertę współpracy, która sprawi, że zapomnisz o tym, że masz zbiornik.

Dodatkowe informacje

Najwygodniejsza butla gazowa na rynku

Aby zagwarantować Ci bezpieczeństwo korzystania z butli gazowych, wyposażyliśmy reduktory Klik-On w specjalne zabezpieczenie termiczne, które w przypadku wysokiej temperatury topi się i zamyka zawór butlowy.

Szukasz butli gazowej do wózka widłowego?

Gaz zastosowany w naszych butlach gazowych zapewnia lepszą pracę wózka, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo zastosowany w butlach na gaz nowy filtr chroni silnik Twojego wózka przed zanieczyszczeniami.

Szukasz butli gazowych do robót budowlanych?

Wiemy jak absorbująca jest praca na budowie, dlatego chcemy Ci ułatwić dostęp do gazu zapewniając szybką dostawę i załatwiając za Ciebie formalności.

Szukasz butli do hotelu lub restauracji?

Dzięki nowoczesnym i bezpiecznym rozwiązaniom szybko i łatwo wymienisz pustą butlę na gaz LPG w swojej restauracji. Dodatkowo zadbamy o błyskawiczną dostawę zamówionego produktu.

Szukasz wygodnych w użyciu butli gazowych?

Butle gazowe możesz wykorzystać w wielu różnych sytuacjach i branżach. Właśnie dlatego oferujemy szeroki asortyment produktów dopasowanych do wszystkich potrzeb naszych Klientów.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO