Wyszukaj treść
60 sekund i chwyta – tytan professional szybki pianoklej uniwersalny

Produkty | czwartek, 08-12-2016

60 sekund i chwyta – tytan professional szybki pianoklej uniwersalny

Nowy TYTAN Professional 60 SEKUND to pierwszy tak błyskawiczny pianoklej na rynku profesjonalnej chemii budowlanej. Zastosowana w nim nowoczesna technologia TYTACK gwarantuje chwyt początkowy już po minucie od aplikacji oraz niską postekspansję, która zapewnia stabilność klejonych elementów i zapo­biega ich odkształcaniu.

TYTAN Professional 60 SEKUND to uniwersalny, jednokomponentowy klej poliuretanowy, przeznaczony do klejenia płyt gipsowo-kartonowych i OSB do ścian i podłóg, klejenia styropianu EPS i XPS oraz wełny mineralnej, murowania ścianek działowych i obudów z bloczków ceramicznych, silikatowych gazobetonowych, przyklejania kasetonów, listew przypodłogowych, parapetów, schodów itp. Klej jest bardzo wygodny i łatwy w nakładaniu, a więc montaż z jego użyciem jest dużo prostszy i szybszy.

Dla mnie największym atutem nowego pianokleju 60 SEKUND jest jego konsystencja. Zaraz po aplikacji nie zanika, szybko wiąże i nabiera ‘mocy’. Świetnie, bo po chwili można przyklejać materiał do podłoża, a i tak mamy czas na korektę. - stwierdza Marcin Marchewka, właściciel firmy LANGER OKNA, który na produktach marki TYTAN pracuje od kilkunastu lat.

Polecam dla montażystów stolarki, głównie  do przyklejania ciepłych parapetów i innych materiałów ze styropianu i styroduru, wyklejania taśm okiennych do muru, wykonywania podmurowań, wypełnień między łączonymi profilami itp. Rzeczywiście to bardzo szybki i skuteczny klej, bo  po kilku minutach sklejonych materiałów praktycznie nie dało  się oderwać. Żeby nie było - próbowało nas kilku! – śmieje się Marcin Marchewka.

Stosowanie tego pianokleju znacznie przyspiesza wykonanie wszelkich prac remontowo-budowlanych. TYTAN Professional osiąga chwyt początkowy już po 60 sekundach, a pełne utwardzenie po 24 h. Szybki pianoklej uniwersalny 60 SEKUND wykazuje doskonałą przyczepność do typowych materiałów konstrukcyjnych, takich jak: mury z cegły, pustaki, bloczki silikatowe, płyty G-K, płyty OSB, beton, tynki, a także drewno, metale, styropian, twarde PVC i sztywne piany PUR.

DLACZEGO STOSOWAĆ PIANOKLEJ 60 SEKUND?

  • błyskawiczny chwyt początkowy – już po  60 sekundach
  • niski przyrost – stabilność klejonych elementów
  • duża siła klejenia do betonu -  500 kg / dm²
  • kotwienie mechaniczne po 2 godzinach
  • wysoka wydajność – 40 m.b.

DO CZEGO STOSOWAĆ 60 SEKUND?

  • klejenie płyt gipsowo – kartonowych i płyt OSB
  • murowanie ścianek działowych i obudów z bloczków silikatowych, gazobetonowych, pustaków ceramicznych
  • klejenie płyt styropianowych, XPS
  • montaż parapetów okiennych i schodów
  • klejenie elementów dekoracyjnych, kasetonów, listew podłogowych

Nasz nowy pianoklej TYTAN Professional 60 SEKUND jest przede wszystkim wyjątko­wo szybki. Dzięki zastosowa­niu nowoczesnej technologii TYTACK chwyt początkowy uzyskujemy już po minucie od aplikacji. Jak działa ta in­nowacyjna formuła? Trzeba nałożyć klej na powierzch­nię klejoną, odczekać 60 sekund, przykleić do dru­giej powierzchni i gotowe. Technologia TYTACK powo­duje też, że pianoklej nie przyrasta, tzn. że nie wy­brzusza i nie deformuje przyklejanych elementów, a więc jest bardzo wygodny i bezpieczny w użyciu-  podkreśla Łukasz Maślanka, Kierownik Kategorii w firmie SELENA, producenta marki TYTAN Professional.

Więcej informacji o produktach na stronie: www.60sekund.tytan.pl

©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO