Rust-Oleum Netherlands B.V.

Braak 1
4704 RJP.O. Box 138 Roosendaal, Netherlands


Strona www.rust-oleum.pl
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Kim jesteśmy

Zajmujemy się produkcją innowacyjnych farb i powłok dla profesjonalnych użytkowników i konsumentów. Z produkcją ponad 100 mln sztuk rocznie, jesteśmy największym producentem farb w aerozolu na świecie.

W skrócie:

  • Założona w 1921 roku w USA
  • Obrót ponad 1 mld USD rocznie
  • 1000 pracowników
  • Z siedzibą w Vernon Hills, IL, USA
  • Biura i fabryki w 10 krajach
  • Spółka zależna RPM International

Europa: skupiamy się na profesjonalistach
W Europie nasze produkty skierowane są do profesjonalistów z silnym naciskiem na prace konserwacyjne i remontowe - od aerozoli dających natychmiastowe rezultaty do zaawansowanych systemów powłokowych. Oferujemy również produkty antypoślizgowe, a także przeznaczone do napraw i konserwacji. Produkty i rozwiązania dla konkretnych grup docelowych.

Lokalizacje

Posiadamy biura w Holandii, Belgii, Francji i Anglii. Produkcja odbywa się w Newcastle w Wielkiej Brytanii i w Zelem w Belgii. Nasze oddziały.

Co gwarantujemy

Oszczędność czasu, pieniędzy i stresu. Nowoczesny profesjonalista nie ma czasu do stracenia. Najwyższe koszty w ramach projektów konserwacji i remontów to często koszty pracy. Możemy pomóc poprzez dostarczanie produktów, które oszczędzają czas, pieniądze i zmartwienia.

Zrównoważony rozwój i innowacje

Jesteśmy firmą chemiczną i mamy świadomość jak ważne jest traktowanie naszego otocenia i środowiska z respektem. Możemy zaspokoić potrzeby naszej grupy docelowej i to w najbardziej proekologiczny i innowacyjny sposób. Nasza deklaracja zrównoważonego rozwoju.

Bogata historia

Od oleju z ryb do międzynarodowej korporacji. Rust-Oleum wyrosła z firmy jednoosobowej w globalną korporację z ponad tysiącem pracowników. Ścieżka, którą podąża nasza organizacja to ciekawa historia o przygodach jednego człowieka i jego synów. Nasza wyjątkowa historia

Organizacja

Jeden za wszystkich... Rust-Oleum jest spółką zależną RPM International Inc, amerykańskiego holdingu obejmującego kilku producentów związanych z produkcją farb. Każdy ze spółek działa z własną tożsamością i posiada własny obszar zainteresowania i rozpoznanie lokalnego rynku.

Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1, 30-363 Kraków | NIP PL 6793006347

tel.: +48 12 262 92 84, fax.: +48 12 262 92 84
Konto: mBank S.A. oddział Korporacyjny Kraków | PL 83 1140 1081 0000 4266 4600 1001
KRS 0000329195 | Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy w Krakowie
©2010-2017 siecbudowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone