Porta Drzwi

Strona www.porta.com.pl


O firmie

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia.

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi.
Otwierają i zamykają intymny świat, w którym chcemy czuć się szczęśliwi i bezpieczni.

Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z chęcią i radością będziesz otwierać, by przekraczać każdy próg w najważniejszym dla Ciebie miejscu na świecie – Twoim domu.

worzymy dla Ciebie

Od 23 lat sięgamy po najnowsze technologie i trendy. Nasi Specjaliści z działów Innowacji i R&D śledzą nowinki światowego designu i dostosowują je do Twoich potrzeb.

Chcemy uwalniać w Tobie pasję i kreatywność, dlatego dajemy Ci największe na rynku możliwości personalizacji drzwi. Możesz je dopasować do swojego wnętrza decydując nie tylko o kolorze, ale także niestandardowym wzornictwie i wymiarach. Dzięki temu drzwi, które wybierzesz są Twoje od początku do końca.

Jakość

Inwestujemy w nowoczesną i zautomatyzowaną technologię produkcji, by dostarczać na rynek drzwi o najwyższej jakości. Na każdym etapie projektu naszych produktów, pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści i architekci. Posiadamy park maszynowy, na który składają się, dostarczone przez niemieckich i włoskich producentów, najnowszej generacji sprzęt do produkcji drzwi i ościeżnic.

Stale inwestujemy w nowoczesne hale fabryczne, a w produkcji używamy surowców i akcesoriów najwyższej jakości. Wszystko po to, by Twoje drzwi mogły zdobić dom przez lata.

Społeczne zaangażowanie

Cenimy przede wszystkim młodość, pasję i wizję. Wierzymy w potencjał naszych rodzimych architektów i projektantów, którzy szukają możliwości pokazania światu swojego talentu. Zapraszamy więc ambitnych młodych projektantów do udziału w konkursach Porta, aby mogli wykazać się swoimi świeżymi i zaskakującymi pomysłami na rozwiązania wnętrzarskie. Aktywnie promujemy naszych laureatów, a zwycięskie prace konkursowe prezentowane są na prestiżowych targach designu. W 2012 i 2013 roku zwycięzcy mogli pochwalić się swoimi pracami podczas Łódź Design Festiwal, a w tym roku najlepsze prace konkursu Porta BY ME zostaną zaprezentowane na targach arena DESIGN 2015 w Poznaniu.

Podzielamy także wartości, które przyświecają sportowcom. Jako firma angażujemy się w żeglarstwo, w którym liczy się pasja, praca zespołowa, wytrwałość i zaangażowanie. To cechy bardzo bliskie naszej firmie. Dlatego od lat jesteśmy partnerem klubu żeglugi Kamena Wigry, a nasi pracownicy aktywnie biorą udział w regatach i spotkaniach klubu. Wspieramy Kubę Strzyczkowskiego - polskiego dziennikarza pasjonatę, który brał udział m.in. w regatach Baltic Polonez Cup Race 2014, a lokalnie kibicujemy też młodym piłkarzom z klubu piłkarskiego „Gryf Wejherowo”.

Produkcja

Wierzymy, że nowoczesna produkcja to nie tylko innowacyjna technologia, ale także dbanie o środowisko naturalne. Staramy się, aby na każdym etapie powstawania produktu, używano materiałów od dostawców posiadających certyfikat FSC, który określa zasady prawidłowego gospodarowania lasami oraz kontroli przepływu surowca z lasu.

Produkujemy drzwi i akcesoria nie tylko do domów i mieszkań. Obsługujemy też sektor inwestycyjny, wyposażając budynki użyteczności publicznej, nowoczesne hale sportowe i biurowce.

Porta KMI Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. to pięć fabryk produkujących drzwi, które wybierają miesięcznie właściciele ponad 20 000 polskich domów i mieszkań.

Do zakładów Porta należą:

    fabryka w Bolszewie – największa i najnowocześniejsza w Polsce fabryka produkująca skrzydła wewnątrzlokalowe, techniczne, wejściowe.
    2 fabryki w Ełku – produkcja skrzydeł i ościeżnic drewnopochodnych (PKS) i metalowych (PKM).
    2 fabryki w Suwałkach – produkcja drzwi drewnianych (PKF) i ościeżnic (PKO).

Dystrybucja

Prowadzimy sprzedaż naszych produktów przez sieć ponad 100 Autoryzowanych Dealerów posiadających salony ekspozycyjne i magazyny w dużych miastach Polski.

Nasi dealerzy współpracują z ponad 1500 Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży w całym kraju, aby jak najwięcej osób mogło zapukać do naszych drzwi.

Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1, 30-363 Kraków | NIP PL 6793006347

tel.: +48 12 262 92 84, fax.: +48 12 262 92 84
Konto: mBank S.A. oddział Korporacyjny Kraków | PL 83 1140 1081 0000 4266 4600 1001
KRS 0000329195 | Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy w Krakowie
©2010-2017 siecbudowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone