Alians Trade Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wyzwolenia 367a
43-344 Bielsko-Biała

Telefon +48 33 816 98 51

Strona www.alians-trade.eu
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Od ponad 10 lat nasza spółka jest związania z geosyntetykami. W trakcie tego okresu zaangażowaliśmy się we własną produkcję systemów geokomórkowych, tzw. geokrat i geowłóknin. Naszym głównym celem jest tworzenie oraz dostarczanie materiałów o najwyższej jakości, które w należyty sposób spełniają oczekiwania i wymagania każdej budowy. Wszystkie materiały produkowane w naszym zakładzie zostały wdrożone w system Zakładowej Kontroli Produkcji ZKP oraz posiadają stała kontrolę jakości, przeprowadzaną przez laboratorium przyzakładowe i laboratoria zewnętrzne.

Geokrata AT CELL

Wykonana z HDPE (polietylen wysokiej gęstości), o wysokościach taśmy od 5 do 30 cm, istnieje możliwość dostosowania wielkości komórek oraz sekcji do indywidulanych potrzeb klientów.

Geowłókniny Altex AT, PERDURA T, COLORGEN T

Wykonane z PP (polipropylen) oraz PES (poliester), igłowane oraz opcjonalnie kalandrowane, o gramaturach od 90 do 1000 g/m2, w szerokościach od 0,5 do 6,0m.

Jesteśmy również dystrybutorami geosiatek poliestrowych, geomembran, mat antyerozyjnych i bentonitowych, tworząc dla Państwa możliwość kompleksowej dostawy geosyntetyków zgodnie z zapotrzebowaniem budowy.

Stawiając na wysoką jakość naszych produktów pragniemy równocześnie zagwarantować w pełni profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru materiału i technologii układania. Dodatkowo, nasze wewnętrzne działy w firmie mają możliwość opracowania zamiennej koncepcji projektowej lub projektu bazowego, jak również zaoferować dostawę materiału wraz z jego instalacją.

Świadomi ciągłej ewolucji w branży budowalnej pragniemy zapewnić Państwu najwyższy poziom zadowolenia i bezpieczeństwa ze stosowania geosyntetyków.

Nasze działania opieramy na pewnych i stabilnych fundamentach, sprecyzowanych rozwiązaniach technicznych i dostarczaniu właściwych produktów spełniających Państwa oczekiwania. Jako firma produkcyjna mamy możliwość dostosować materiał do warunków panujących na budowie.

Dzięki uznaniu naszych stałych klientów, a także ciągłemu poszerzaniu się grona odbiorców naszych produktów, zostaliśmy wyróżnieni na prestiżowej liście Diamentów Forbesa za rok 2011, 2012 i 2013. Nasz firma została w 2013 r. objęta programem Rzetelna Firma.

Życząc wielu sukcesów w pracy zawodowej, zapraszamy Państwa do partnerskiej współpracy oraz składania zapytań w zakresie doboru i wyceny geosyntetyków. Gwarantujemy certyfikowane materiały o najwyższej jakości wykonania, przy zachowaniu racjonalnych i konstruktywnych warunków handlowych.

Oferta

Asortyment obejmuje:

  • Geokraty – elementy stworzone z wykorzystaniem wysokiej gęstości polietylenu, posiadające zastosowanie w budownictwie drogowym, stabilizacji gruntu oraz ochronie przeciwerozyjnej skarp, brzegów rzek, składowisk odpadów
  • Geowłókniny – wykonane z włókien poliestrowych lub polipropylenowych, wykorzystywane do tworzenia dróg publicznych, tymczasowych, parkingów, drenaży i innych zastosowań
  • Geotkaniny – wyróżnia się geotkaniny polipropylenowe i poliestrowe, które posiadają zastosowanie w separacji, filtracji oraz wzmacnianiu gruntu
  • Geosiatki – grupa obejmuje georuszty o sztywnych węzłach służące do wzmocnienia podłoża gruntowego, a także geosiatki z włókien szklanych, dzięki którym możliwe jest wzmocnienie nawierzchni bitumicznych
  • Geomaty – geosyntetyki stosowane w budownictwie ziemnym do ochrony przeciwerozyjnej skarp, brzegów rzek, składowisk odpadów
  • Geomembrany – skuteczne bariery uszczelniające mające różnorodne zastosowanie, m.in. w uszczelnieniu zbiorników wodnych i tunelach
  • Folie kubełkowe – elementy systemu ochrony przed wilgocią budynków oraz konstrukcji w inżynierii lądowej i drogownictwie
  • Geokompozyty – geosyntetyki posiadające właściwości poszczególnych warstw wchodzących w ich skład. Dzięki zestawieniu kilku materiałów spełniających odrębne funkcje otrzymuje się wielofunkcyjne kompozyty.
Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1, 30-363 Kraków | NIP PL 6793006347

tel.: +48 12 262 92 84, fax.: +48 12 262 92 84
Konto: mBank S.A. oddział Korporacyjny Kraków | PL 83 1140 1081 0000 4266 4600 1001
KRS 0000329195 | Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy w Krakowie
©2010-2017 siecbudowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone