Katalog produktów

ROCKWOOL dla wykonawców domów jednorodzinnych – ponad 1000 przeszkolonych fachowców

ROCKWOOL POLSKA SP. Z O.O.

Współpraca z doświadczonym wykonawcą to gwarancja profesjonalnego przebiegu prac budowlanych i remontowych, a także trwałego efektu, niewymagającego poprawek czy dodatkowych przeróbek. Firma ROCKWOOL ceni umiejętności specjalistów i wspiera ich w codziennej pracy, organizując praktyczne szkolenia, a także akcje dla wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych.

Szeroka wiedza wykonawców zapewnia skutecznie wykonaną pracę budowlaną lub remontową. Dobry specjalista doradzi inwestorom najlepsze możliwe rozwiązania, a następnie efektywnie wykorzysta materiały budowlane, dbając o jak największą precyzję w realizacji planu projektu. ROCKWOOL prowadzi regularne działania, które pomagają fachowcom w usprawnieniu ich pracy i poszerzają zakres ich umiejętności.

Dwa razy w roku trenerzy ROCKWOOL wyruszają w trasę po całym kraju w ramach specjalistycznych warsztatów ROCKWOOL RoadShow. Praktyczne zajęcia przeznaczone są dla fachowców, którzy chcą zapoznać się z tajnikami pracy z wełną skalną – najwyższej jakości materiałem, którego różnorodne zastosowanie wymaga odpowiedniej techniki i wysokich kwalifikacji zawodowych. Podczas szkoleń przybliżane są sposoby ociepleń ścian i poddaszy, a uczestnicy pogłębiają swoją wiedzę na temat dobierania odpowiednich produktów i rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb klientów. Do tej pory w edycjach ROCKWOOL RoadShow wzięło udział ponad 1000 wykonawców z całego kraju.

- Wykonawcy, z którymi współpracuje ekipa ROCKWOOL, to profesjonaliści. Cieszymy się, że podczas szkoleń obie strony mogą czerpać ze swoich doświadczeń i wymieniać się wiedzą. Z roku na rok obserwujemy wzrost liczby uczestników szkoleń, co jest najlepszym potwierdzeniem, że nasze działania są potrzebne i spotykają się z uznaniem. Zależy nam na dialogu z fachowcami, wspieramy tych, którzy znają się na swojej pracy – mówi Piotr Pawlak, Kierownik Działu Rozwoju Produktu i Doradztwa Technicznego.

Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL może przyjechać także na zamówienie - ekipa ROCKWOOL odwiedza hurtownie i składy na terenie całego kraju. Wystarczy zgłosić się do dystrybutora, a potem wybrać miejsce i zakres kursu. Praktyczny charakter zajęć pozwala wykonawcom na samodzielny montaż ocieplenia ścian czy poddasza. Prezentowane są też najnowsze rozwiązania montażowe.

Z myślą o wykonawcach ociepleń domów jednorodzinnych, ROCKWOOL stworzył KLUB SUPERWYKONAWCY. Fachowcy, którzy zdecydują się na dołączenie, otrzymują merytoryczne wsparcie ekspertów ROCKWOOL - mają stały dostęp do specjalistycznej wiedzy, a także szczegółowo opracowanych materiałów szkoleniowych. Dziś Klub SUPERWYKONAWCY to blisko 2000 uczestników.

Specjaliści ROCKWOOL wiedzą, jak ważne dla inwestorów jest zaufanie i  renoma fachowców - po przejściu szkolenia praktycznego i zrealizowaniu dwóch projektów zatwierdzonych przez firmę, członkowie klubu uzyskują Certyfikat Wykonawcy ROCKWOOL. To potwierdzenie najwyższych kwalifikacji, które zwiększa konkurencyjność na rynku.

Więcej informacji na temat szkoleń, jak i działań dla wykonawców można znaleźć na stronie http://www.rockwool.pl/wsparcie/wykonawca/